Pierwsza porażka trampkarza

W niedzielę trampkarze UKS-u na własnym boisku zmierzyli się z Promieniem Kowalewo Pomorskie. Mecz od samego początku był wyrównany. Gra toczyła się w środku pola i każda z drużyn dążyła do wypracowania dogodnej sytuacji. Pierwsi taką sytuację stworzyli sobie goście, których napastnik wykorzystał sytuację sam na sam i umieścił piłkę w siatce. Gospodarze szybko doprowadzili do wyrównania. Mocny strzał z dystansu Karola Butryna nie wybronił bramkarz gospodarzy. Jednak przed końcem pierwszej połowy goście wykorzystali błąd obrońcy i wychodzą ponownie na prowadzenie. Druga połowa to podobny obraz gry. Gospodarze ponownie doprowadzają do wyrównania. Karol Butryn pewnie wykonuje rzut karny. Kolejne minuty to nerwowa gra gospodarzy. Po takiej nerwowej interwencji obrońcy pada kolejna bramka dla gości. Gospodarze za wszelką cenę dążyli do wyrównani, jednak swoich stu procentowych sytuacji nie wykorzystali Denis Jaworski i Kacper Włosowski. Szkoda straconych punktów. Za tydzień w sobotę o 12.00 kolejnym przeciwnikiem będzie ekipa Elany Toruń.