Wymęczone zwycięstwo trampkarza

W sobotę drużyna trampkarza udała się na mecz z Wisłą-Hacom Pędzewo. Po przyjeździe okazało się, że boisko do gry wygląda fatalnie i ciężko będzie z dokładnym rozgrywaniem piłki. Rokowania się sprawdziły. Trudno było o dokładne podania i wyprowadzanie składnych akcji. To wszystko przełożyło się na obraz gry, która chwilami przypominała wielką kopaninę.

Pierwsi dogodną sytuację na zdobycie bramki wypracowali sobie zawodnicy UKS-u jednak uderzenie piłki głową Kacpra Włosowskiego minimalnie minęło bramkę. Gospodarze również mogli wyjść na prowadzenie jednak z sytuacji sam na sam górą wyszedł bramkarz Remek Pudlewski. Z czasem gra zaczęła się zaostrzać. Miejscowi zaczęli podważać decyzje sędziego, który jednak nie uległ presji i podejmował trafne decyzje. Wydawało się, że mecz zakończy się remisem. Jednak cztery minuty przed końcem meczu sędzia odgwizduje faul.
Do piłki podszedł Bartek Antolak, który pięknym strzałem z trzydziestu metrów umieścił piłkę pod poprzeczką. W niedzielę na własnym boisku rywalem będzie Pomorzanin II Toruń.
Wynik: Wisła-Hacom Pędzewo – UKS „Płużnica” 0:1 (0:0)
Bramki: B. Antolak – 1