Drugie zwycięstwo juniora młodszego

Junior młodszy w sobotę udał się do Chełmna na mecz z UKS-em Szkółką Piłkarską. Mecz dobrze rozpoczęli przyjezdni, którzy już w drugiej minucie po strzale Filipa Pabiszaka objęli prowadzenie.Chwilę później mógł on strzelić drugą bramkę, jednak strzał wybronił bramkarz gospodarzy. Kolejne dwie bramki w 6 i 10 minucie zdobywają gospodarze. Mimo przewagi na boisku bramka wyrównująca pada dopiero w 30 minucie. Dokładne podanie Mikołaja Puchały ponownie wykorzystuje Filip Pabiszak. Do końca pierwszej połowy wynik już nie uległ zmianie. Druga połowa to zdecydowana przewaga gości, którzy czujnie grali w obronie i starali się wyprowadzać akcje. W 52 minucie po szybkim rozegraniu rzutu rożnego przez Patryka Witkowskiego i Przemka Modrzyńskiego ten drugi zdobywa piękną bramkę z dystansu. Kolejną bramkę zdobywa w 65 minucie Sebastian Olszewski, który wykorzystał dokładne podanie Przemka Szlęzaka i po indywidualnym rajdzie umieścił piłkę w siatce. W ciągu kolejnych pięciu minut padają kolejne dwie bramki. Ich strzelcem jest Filip Pabiszak. Najpierw wykorzystał dokładne podanie Bartka Antolaka a później asystę zaliczył Mikołaj Puchała. Gospodarze odpowiedzieli tylko jednym trafieniem. Wynik Spotkania w 78 minucie ustali Przemek Modrzyński. Dobry mecz w wykonaniu UKS-u i zasłużone zwycięstwo. Za tydzień zespół z Płużnicy w niedzielę o 11.00 podejmować będzie drużynę Flisaka Złotorię.