Wysokie zwycięstwo trampkarzy

Nietypowo, bo w poniedziałek, drużyna trampkarzy UKS Płużnica rozegrała swój kolejny mecz ligowy. Tym razem na stadionie w Lisewie podejmowała UKS Szkółkę Piłkarską Chełmno.

Mecz prowadzony był pod dyktando gospodarzy. Już w 8 minucie strzał na bramkę z 20 metrów obronił bramkarz przyjezdnych. Trzy minuty później było 1:0. Dośrodkowanie w pole karne przedłużone głową trafiło wprost pod nogi napastnika, który umieścił piłkę w siatce. Minutę później mogło być 2:0, ale chwila zawahania kosztowała stratę piłki. W 19 minucie kolejna akcja UKS Płużnica. Dośrodkowanie piłki ze skrzydła wybija bramkarz, ale piłka spada pod nogi napastnika, którego strzał blokują obrońcy. W 20 minucie płużniczanie dopięli swego. Strzał broni bramkarz, ale piłka była uderzona na tyle mocno, że przełamała jego ręce wtaczając się do bramki. Po dwóch minutach kolejna zmiana wyniku. W pierwszej fazie bramkarz znowu wybił piłkę, ale przy dobitce był już bezsilny.
51 minuta - podanie ze skrzydła i po silnym strzale po ziemi mamy wynik 4:0. Minutę później strzał z 20 metrów, ale niestety metr nad bramką. W 54 minucie po dośrodkowaniu z rzutu rożnego piłka trafia w poprzeczkę. Dwie minuty później podobna akcja - dalekie dośrodkowanie ze skrzydła trafia wprost na głowę zawodnika gospodarzy, który kieruje ją do bramki przeciwnika. To nie był jeszcze koniec popisu strzeleckiego. Kolejne bramki padły w 62 i 65 minucie. Pierwsza za sprawą lobu nad bramkarzem, druga natomiast po kolejnym dośrodkowaniu ze skrzydła i strzale głową.
UKS Płużnica tym samym pokonał UKS Szkółka Piłkarska Chełmno 7:0.