Cenne zwycięstwo trampkarza

W niedzielę drużyna na własnym boisku zmierzyła się z drużyną Pomorzanina Toruń. Mecz rozgrywały drużyny, które zgromadziły dotychczas tyle samo punktów i wygrana mogła zdecydować o ewentualnym prowadzeniu w grupie. Spotkanie od początku toczyło się pod dyktando gospodarzy, którzy co chwila wypracowywali sobie dogodne sytuacje jednak nie potrafili zamienić ich na bramki. Dopiero w 15 minucie Kacper Włosowski wykorzystał dokładne podanie Rafała Kucharka i zamienił je na bramkę. Chwilę później zdobywa on kolejną bramkę. Goście nie potrafili zagrozić bramce gospodarzy. Sporadyczne akcje skutecznie przerywała obrona miejscowych. Pod koniec pierwszej połowy trzecie trafienie dla gospodarzy zalicza Jakub Górski, który wykorzystał prostopadłe podanie Huberta Cieślika. W drugiej połowie trener miejscowych dał pograć zawodnikom rezerwowym, którzy wynik dowieźli do końca.
Wynik: UKS „Płużnica” – Pomorzanin Toruń 3:0 (3:0)
Bramki: K. Włosowski – 2, J. Górski – 1